VYHLEDAVAČ PRODUKTU
Novinky

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Produkty

Plnění inkoustových cartridgi


Plníme především cartridge Hewlett Packard, Canon a Lexmark. Většinu cartridgi Vám na místě po naplnění vyzkoušíme, zda jsou plně funkční, čištění je samozřejmostí již při samotném plnění. Vždy Vám cartridge naplníme pouze pokud si budeme jistí kvalitou a její následnou funkčností. Úspora dosahuje až 80ti % oproti originálním výrobkům OEM při zachování stejné kvality. Nám nevadí, že si ušpiníme ruce, aby jste mohli tisknout levněji. Nebudeme Vám ani tvrdit, že levnější bude koupit cartridge novou, jako to dělá konkurence, jelikož sami plnit cartridge neumí. Naplněním Vaší staré cartridge šetříte životní prostředí.Cartridge naplníme na pobočce na počkání.


Kompatibilní inkoustové cartridge


Díky naší několikaleté zkušenosti pro vás vybíráme ty nejkvalitnější inkoustové kompatibilní cartridge na evropském trhu. Největší výhodou kompatibilní cartridge je zpravidla mnohonásobně větší obsah inkoustu než je tomu u originální cartridge a to vše při menší pořizovací ceně. Máme skladem 99% běžně používaných cartridgi v České Republice - garance 100% kvality. Úspora dosahuje až 60ti % nákladů na tisk.


Originální inkoustové cartridge


Spotřební materiál vyrobený originálním výrobcem tiskového zařízení. Originální tonery poskytují jednoznačně nejvyšší možnou kvalitu a nejnižší procento poruchovosti. Ovšem za tuto kvalitu je nutno zaplatit vysokou částku. Standardně nemáme úplně všechny typy k dispozici (cca 60%) lze však objednat.

Plnitelné inkoustové cartridge/zásobníky

Kompatibilní plnitelné zásobníky (především Epson,Canon ale také Hp) + inkoust. Naprosto nejlevnější možný způsob tisku. Zásobníky obsahují samoresetovací čip, jenž vydrží cca 100 doplnění ale i více, záleží na používání. Doplnění je velice snadné avšak čip nemusí být vždy plně stálý a tak je vhodná spíše pro zkušenější uživatele.


Renovované laserové tonery


Jednou použité tělo originálního toneru, profesionálně zrenovovaného kvalifikovaným technikem. Opotřebované součástky jsou vyměněné za nové a toner je vždy po naplnění testován. Renovovaný toner vždy vytiskne minimálně stejný počet stránek jako originální výrobek při zachování stejné kvality. Úspora na tisku je až 50%. Koupi renovovaného toneru podporujete zaměstnanost v ČR - tonery jsou plněné v České Republice a také šetříte životní prostředí.


Kompatibilní laserové tonery


Zcela nový kompatibilní toner vyroben z nových součástek od alternativního výrobce za použití těch nejkvalitnějších komponentů. Naše kompatibilní tonery jsou ověřeny zákazníky - vybíráme jen ty nejkvalitnější a prověřené dodavatele. Kompatibilní tonery mají větší riziko poruchovosti (i přesto maximálně 1 % ) jelikož nejsou po výrobě zkoušeny jako tonery renovované. Možné reklamace řešíme vždy výměnou. Úspora dosahuje až 65-ti % oproti originálnímu výrobku OEM


Originální laserové tonery


Spotřební materiál vyráběn přímo výrobcem tiskového zařízení. Nejmenší procento poruchovosti avšak bezkonkurenčně nejdražší - platíte především za značku, reklamu a menší pořizovací cenu tiskárny než samotnou funkčnost výrobku.


Fotopapíry


Nejkvalitnějších fotek dosáhnete pouze v případ použití kvalitních fotopapíru příslušné značky. Máme pro Vás především fotopapíry matné a lesklé ve velikosti A4, A5, A6 ale i A3 - lze si objednat i jiné velikosti běžně prodávané.


Inkoustové plnící sady


Bezkonkurenčně největší úspory na tisku dosáhnete při zakoupení plnící sady k renovaci inkoustových cartridgi kde úspora dosahuje až 90-ti % oproti originálním kazetám. Zakoupíte si plnící sadu (samostatný inkoust + příslušenství), náš pracovník vás "proškolí"a cartridge si sami naplníte z pohodlí domova. Největší možná úspora při kvalitním naplnění, avšak při méně zkušenostech nemusíte znát řešení možných problémů - my vám s nimi poradíme.


Přislušenství k plnění laserových tonerů


Prášek k renovaci laserových tonerů, optický válec, magnetický válec nebo stěrky, to vše u nás najdete na objednávku - takto si můžete sami z domova zrenovovat svůj vlastní laserový toner. Upozornění - renovace laserových tonerů není zcela snadná a pro dosažení optimálních výsledku je vhodná spíše pro zkušené uživatele. Není to jen o dosypání prášku či vyvrtání otvoru a dosypání. jak se někde můžete dočíst. Úspora na tisk dosahuje až 80% - podle vašich požadavků kvality.

Kopírování, tisk

Tiskneme a kopírujeme poze černobílé do formátu A4. Černobílé kopírování obstarává laserové zařízení Hp M1005MFP.
Jedná se o doplňkovou službu, nejsme kopírovácí centrum.Nejsme tedy vybeveni na kopie fotek a úpravu dokumentu. Jsme schopni kopírovat pouze do velikosti A4.


Laminování


Provádíme laminování dokumentů tepelnou formou do velikosti A4


E-CIGARETY


U nás zakoupíte jako doplněk také elektronické cigarety a příslušenství od firmy Smoke Different. Naplně do cigaret máme značky Liqua

AMWAY

Na prodejně lze také objednat produkty z distribuce značky Amway