VYHLEDAVAČ PRODUKTU
Novinky

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Vyhledávání produktů

Nejdůležitějším vyhledavácím prvkem je přesné číslo uvedené na Vaší cartridgi/toneru. které stačí zadat do vyhledávače v pravém horním rohu. na jehož základě Vám vyskočí možnosti nákupu.

Inkoustové cartridge např.: C9352AE = Hp č.22, PG 510, T0711
Laserové tonery např.: Q2612A, CLT-K406S, CF353A atd.

V případě vyhledávání podle konkretního "většího"čísla na cartridgi nebo přímo na tiskárně zadávejte značku výrobce a číslo cartridge bez mezery : HP22,HP78,PG510,PGI5 atd

Pomocí čísla tiskárny můžete cartridge/toner také vyhledat, ale vzhledem ke shodným číslům třeba s cartridgemi Vám může vyběhnout více možností - prosíme tedy o důkladnou kontrolu.

V případě prohledávání v menu vyhledavač produktu v levé části jsou tonery řazeny podle výrobců, rozděleny na originální, kompatibilní a renovované tonery a dále příslušenství nebo plnitelné cartridge. Tonery jsou pak dále řazeny na černobílé a barevné zařízení. Cartridge jsou pak seřazeny vzestupně od nejmenšího čísla po největší.

V e-shopu nemusí být nezbytně uveden všechen sortiment, v případě, že svou cartridge/toner nenajdete můžete zaslat poptávku na mail: dr.toner@email.cz