VYHLEDAVAČ PRODUKTU
Novinky

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Záruka

Záruka na naše produkty:

Originální tonery:

Standartní záruka 2 roky od data prodeje a to na běžné používání. Záruka se nevztahuje na špatnou manipulaci se spotřebním zboží či již vypotřebovaný toner/cartridge.V případě potíží měníme kus za kus.

Kompatibilní/alternativní/renovované tonery a kompatibilní cartridge:

Standartní záruka 2 roky od data prodeje a to na běžné používání. Záruka se nevztahuje na špatnou manipulaci se spotřebním zboží či již vypotřebovaný toner/cartdige.

Pokud nastane situace, že námi dodané zboží nebude v souladu s deklarovanou kvalitou, provedeme bezplatnou výměnu takového zboží za nové, popřípadě vrátíme zaplacenou částku v plné výši!

Renovace inkoustových cartridgi:

Záruka se vztahuje na kvalitu inkoustu a jeho vpravené množství do cartridge nikoliv na celou cartridge! Renovací použité cartridge nezískáváte nový výrobek a žádnou právní náhradu na funkčnost cartidge samotné. Nemůžeme ovlivnit správnou elektronickou funkčnost čipu cartridge a záruka se tedy nevztahuje na elektronickou součást cartridge. V praxi však vždy vracíme peníze pokud tiskárna odmíta cartridge přijmout i když to není součástí renovace, náš cíl je vždy spokojeny zákazník.

E-Cigarety a jejich příslušenství:

V případě potíží s baterkou, clearomizéry či náhradními žhavícími tělísky měníme kus za kus.

Jak je to se zárukou na tiskárnu

Při použití jiného než originálního spotřebního materiálu (toneru či inkoustu) ztrácím nárok na záruku u výrobce či prodejce zařízení?
Toto je velmi rozšířený mýtus, jehož základem jsou vysoké finanční ztráty výrobců zařízení z prodeje spotřebního materiálu. Dle směrnic EU není možné, aby originální výrobce zařízení nutil spotřebitele kupovat jen a pouze jeho originální spotřební materiál, jinak mu nebude uznána záruka na samotné zařízení. Originální výrobce by měl zvolit jiné metody při přesvědčování zákazníků o koupi originálního spotřebního materiálu, než-li je strašení spotřebitele ztrátou jeho záruky, na kterou má po celou její dobu nárok bez ohledu na používání neoriginálních tonerů či inkoustů. Ostatně z mnohaleté praxe víme, že v 99% případů není při potížích se samotnou tiskárnou problém způsobený tonery či inkousty.

Politika jakosti:


Firma Dr.toner byla založena v roce 2002 a hlavní činností firmy je renovace a výroba kompatibilních tiskových kazet. Dále se společnost zabývá nákupem a prodejem spotřebního materiálu pro kanceláře.
Politikou naší společností je poskytovat služby, které budou trvale uspokojovat požadavky a potřeby našich objednatelů. Budeme usilovat, aby veškeré námi prováděné práce a služby svou kvalitou odpovídaly zamýšlenému účelu a splňovaly všechny požadavky objednatelů na jakost. Budeme i nadále prosazovat dobré jméno naší společnosti, které jsme si prováděnými pracemi a zajišťovanými službami získali a chceme je neustále udržovat v povědomí našich stálých zákazníků, ale i u široké veřejnosti.
Vedení společnosti se ztotožňuje s požadavky systémové normy ČSN EN ISO 9001:2000 a s vybranými prvky jakosti..
Odběratel je hlavním hodnotitelem jakosti našich činností, zavedením systému zabezpečování jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2000 mu poskytujeme přiměřenou jistotu, že výsledky naší činnosti mají požadovanou jakost.
Díky pečlivému sledování kvality a výběru vhodných komponentů se počet nevyhovujících kazet pohybuje v rozmezí od 0,2% do maximálně 2%. O deklarované kvalitě se může zákazník přesvědčit v praxi.

Naše tonery splňují normy:ISO 9001:2000-certifikát jakosti,ISO 14001 -certifikát životního prostředí,STMC-certifikát kvality